• Management Team
    Jan Jaap Knol

    Jan Jaap Knol

    directeur-bestuurder

    Jan Jaap is als directeur-bestuurder eindverantwoordelijk voor de algemene leiding, de strategische beleidsontwikkeling en de externe contacten.

    030 - 233 60 31
  • Jerry de Bie

    Jerry de Bie

    business controller a.i.

    Jerry is eindverantwoordelijk voor de interne bedrijfsvoering, waaronder financiën, ICT en de huisvesting.

    030 - 233 60 42
  • Saskia van Ooij

    Saskia van Ooij

    programmamanager

    Saskia is eindverantwoordelijk voor de beleidsprogramma's en subsidieregelingen. 

    030-751 27 68
  • Marijne Tesser

    Marijne Tesser

    communicatiemanager

    Marijne is eindverantwoordelijk voor de communicatie en marketing van het Fonds. 

    030 233 60 52
  • Team educatie
    Olav Dorst

    Olav Dorst

    programma adviseur

    Olav is inhoudelijk betrokken bij Cultuureducatie met Kwaliteit, Impuls Muziekonderwijs. muziek op pabo's en Cultuureducatie in het vmbo. 

    030 - 233 60 56
  • Julie Flesseman

    Julie Flesseman

    programma adviseur

    Julie is inhoudelijk betrokken bij Cultuureducatie met Kwaliteit, Mediakunst- en Ergoededucatie, Impuls muziekonderwijs en Cultuureducatie in het vmbo.

    030-233 60 55
  • Ingrid Henzen

    Ingrid Henzen

    programma adviseur

    Ingrid is inhoudelijk betrokken bij Cultuureducatie met Kwaliteit, Mediakunst- en erfgoededucatie, Impuls muziekonderwijs en Cultuureducatie in het vmbo.

    030 - 233 60 47
  • Sofieke Opdam

    Sofieke Opdam

    programmamedewerker

    Sofieke is programmamedewerker bij Cultuureducatie met Kwaliteit, Cultuureducatie in het vmbo en Jonge Kunst Duitsland-Nederland.

    030 - 233 60 39
  • Marie-Louise Smolenaars

    Marie-Louise Smolenaars

    senior programma adviseur

     
    Marie-Louise is inhoudelijk verantwoordelijk voor Cultuureducatie met Kwaliteit. 

    030 - 233 60 36
  • Eylem Tanir

    Eylem Tanir

    programma adviseur

    Eylem is inhoudelijk betrokken bij Cultuureducatie met Kwaliteit, Impuls Muziekonderwijs, muziek op pabo's en Cultuureducatie in het vmbo.

    030 - 233 60 48
  • Karlijn op het Veld

    Karlijn op het Veld

    senior programma adviseur

     
    Karlijn is inhoudelijk verantwoordelijk voor Cultuureducatie in het vmbo en Mediakunst- en Erfgoedecucatie.

    030 233 60 53
  • Femie Willems

    Femie Willems

    senior programma adviseur

     
    Femie is inhoudelijk verantwoordelijk voor Muziek op pabo's en Impuls Muziekonderwijs. 

    030 - 233 60 33
  • Malika Zirar

    Malika Zirar

    programma adviseur

    Malika is inhoudelijk betrokken bij Cultuureducatie met Kwaliteit, Impuls Muziekonderwijs en Cultuureducatie in het vmbo.

    030 - 233 60 37
  • Team participatie
    Anne Arninkhof

    Anne Arninkhof

    programma adviseur

    Anne is inhoudelijk betrokken bij Talentontwikkeling & Festivals, Urban, Jij maakt het mee en MeeMaakPodia.

    030-233 60 57
  • Jan ten Berge

    Jan ten Berge

    Senior programma adviseur


    Jan is inhoudelijk verantwoordelijk voor het Immaterieel Erfgoed.

    030-750 02 51
  • Petra ten Brinke

    Petra ten Brinke

    programma adviseur

    Petra is inhoudelijk betrokken bij MeeMaakPodia en Talentontwikkeling & Festivals.

    030 - 233 60 40
  • Caro Burggraaf

    Caro Burggraaf

    programma adviseur

    Caro is inhoudelijk betrokken bij Internationaal, Immaterieel erfgoed, Urban Arts Talent en Jij maakt het mee.

    030 - 751 09 22
  • Giovanni Campbell

    Giovanni Campbell

    programma adviseur

    Giovanni is inhoudelijk betrokken bij Jij maakt het mee, Age Friendly Cities, Talentontwikkeling & Festivals en Urban. 

    030 - 233 60 38
  • Jeroen van Dijk

    Jeroen van Dijk

    senior programma adviseur


    Jeroen is inhoudelijk verantwoordelijk voor Age Friendly Cultural Cities en The art of impact.

    030-750 02 52
  • Lidian Fleers

    Lidian Fleers

    programma adviseur

    Lidian is inhoudelijk betrokken bij Jij maakt het mee, Age Friendly Cities en Jonge Kunst Duitsland - Nederland.

    030 - 233 60 54
  • Anita Hazeu

    Anita Hazeu

    programmamedewerker

    Anita is programmamedewerker bij Jij maakt het mee, Talentontwikkeling & Festivals, MeeMaakPodia, Age Friendly Cities en juridisch medewerker voor de bezwarencommissie.

    030 - 233 60 41
  • Arie Koelemij

    Arie Koelemij

    programma adviseur

    Arie is inhoudelijk betrokken bij Talent en Festivals, Immaterieel erfgoed en Jij maakt het mee.

    030 - 233 60 45
  • Willemijn in 't Veld

    Willemijn in 't Veld

    senior programma adviseur

     
    Willemijn is tijdelijk gedetacheerd bij het Ministerie van OCW en het LKCA. 

    030 - 233 60 35
  • Karin Verbeek

    Karin Verbeek

    Beleidsadviseur

    Karin ontwikkelt Fondsbreed beleid, onder andere op het gebied van inclusiviteit, de Fair Practice Code, en onderzoek en monitoring. Ze is projectleider van het Beleidsplan 2021-2024.

    030 - 750 02 50
  • Dik Verhoef

    Dik Verhoef

    programmamedewerker

    Dik is programmamedewerker bij Immaterieel erfgoed, Archeologieparticipatie, Vrijwilligersregeling en Toegankelijkheid en participatie digitaal erfgoed.

    030 - 225 00 17
  • Stefanie Weijsters

    Stefanie Weijsters

    Senior programma adviseur

     
    Stefanie is inhoudelijk verantwoordelijk voor o.a. MeeMaakpodia, Talent & Festivals, JMHM en de Matchmakers.

    030-233 60 44
  • Nadja

    Nadja

    Jij maakt het mee

    Communicatietopper met een gezond steekje los en communitymanager van Jij maakt het mee. Ook actief op Twitter @jijmaakthetmee.  

  • Willem

    Willem

    Jij maakt het mee

    Creatief losgeslagen projectiel met 100% toewijding en communitymanager van Jij maakt het mee. Ook actief op Twitter @jijmaakthetmee.

  • Communicatie
    Nancy Scheeve

    Nancy Scheeve

    communicatieadviseur

    Nancy is communicatieadviseur en onder andere betrokken bij Jonge Kunst, Age Friendly Cultural Cities, en MeeMaakPodia.

    030 - 233 60 34
  • Elgar Snelders

    Elgar Snelders

    communicatieadviseur

    Elgar is communicatieadviseur en onder andere betrokken bij Cultuureducatie met Kwaliteit, Impuls muziekonderwijs en Jij maakt het mee. 

    030 233 60 43
  • Financiële administratie
    Esther van Beek

    Esther van Beek

    administrateur

    Esther is verantwoordelijk voor de debiteuren- en crediteurenadministratie. Ook ondersteunt zij de controller bij managementrapportages.

    030 - 233 60 50
  • Dounia Boucharka

    Dounia Boucharka

    financieel adviseur

    Dounia is verantwoordelijk voor de debiteuren- en crediteurenadministratie. Ook ondersteunt zij de controller bij managementrapportages.

    030 - 233 60 51
  • ICT
    Toon Hoefnagels

    Toon Hoefnagels

    applicatie -en informatiebeheer

     
    Toon verzorgt het beheer van Mijn Fonds, het systeem waarin de subsidieaanvragen worden verwerkt en de informatievoorziening.

    030 -233 60 49
  • Juridische zaken
    Roy Melcherts

    Roy Melcherts

    jurist

    Roy is verantwoordelijk voor de juridische zaken die betrekking hebben op de regelingen van het Fonds. Tevens is Roy secretaris voor de bezwaarschriftencommissie. 

    030 - 233 60 32
  • Secretariaat
    Marca Meijer

    Marca Meijer

    managementassistent

    Marca ondersteunt het managementteam,verzorgt het agendabeheer en is het aanspreekpunt voor diverse facilitaire en HR zaken binnen de organisatie.

    030 - 233 60 46
  • Sanneke van Zijll

    Sanneke van Zijll

    Secretaresse-receptionist


    Sanneke ontvangt de gasten bij het Fonds en ondersteunt de collega's. 

    030 233 60 30
Meest gelezen