• Management Team
    Hedwig Verhoeven

    Hedwig Verhoeven

    Directeur-Bestuurder

    Hedwig is als directeur-bestuurder eindverantwoordelijk voor de algemene leiding, de strategische beleidsontwikkeling en de externe contacten.

    030 233 60 31
  • Jeroen van Dijk

    Jeroen van Dijk

    programmamanager A.I.


    Jeroen vervult tijdelijk de functie van Programmamanager

    030-750 02 52
  • Patriek Kerkhoff

    Patriek Kerkhoff

    business controller

    Patriek is eindverantwoordelijk voor de interne bedrijfsvoering, waaronder financiën, ICT en de huisvesting.

  • Saskia van Ooij

    Saskia van Ooij

    programmamanager

    Saskia is eindverantwoordelijk voor de beleidsprogramma's en subsidieregelingen. 

  • Charin Sabajo

    Charin Sabajo

    business controller a.i.

    Charin is eindverantwoordelijk voor de interne bedrijfsvoering, waaronder financiën, ICT en de huisvesting.

    030 - 233 60 42
  • Karin Verbeek

    Karin Verbeek

    Beleidsadviseur

    Karin ontwikkelt Fondsbreed beleid, onder andere op het gebied van inclusiviteit, de Fair Practice Code, en onderzoek en monitoring. Ze is projectleider van het Beleidsplan 2021-2024.

    030 - 750 02 50
  • Team educatie
    Ingrid Henzen

    Ingrid Henzen

    programma adviseur

    Ingrid is inhoudelijk betrokken bij Cultuureducatie met Kwaliteit, Mediakunst- en erfgoededucatie, en Cultuureducatie in het vmbo.

    030 - 233 60 47
  • Natasja Kraft

    Natasja Kraft

    programma adviseur

    Natasja is inhoudelijk betrokken bij Cultuureducatie met Kwaliteit, Mediakunst- en erfgoededucatie, en Cultuureducatie in het vmbo.

    030 - 233 60 56
  • Sofieke Opdam

    Sofieke Opdam

    programmamedewerker

    Sofieke is programmamedewerker bij Cultuureducatie met Kwaliteit, Cultuureducatie in het vmbo, Jonge Kunst Duitsland-Nederland, Internationale samenwerking en Erfgoedparticipatie.

    030 - 233 60 39
  • Marjolijn Peeters

    Marjolijn Peeters

    programma adviseur

    Marjolijn is inhoudelijk betrokken bij Cultuureducatie met Kwaliteit, Mediakunst- en erfgoededucatie, en Cultuureducatie in het vmbo.

    030 - 233 60 40
  • Marie-Louise Smolenaars

    Marie-Louise Smolenaars

    senior programma adviseur

     
    Marie-Louise is inhoudelijk verantwoordelijk voor Cultuureducatie met Kwaliteit. 

    030 - 233 60 36
  • Eylem Tanir

    Eylem Tanir

    programma adviseur

    Eylem is inhoudelijk betrokken bij Cultuureducatie met Kwaliteit, Impuls Muziekonderwijs, muziek op pabo's, Cultuureducatie in het vmbo en MeeMaakPodia.

    030 - 233 60 48
  • Karlijn op het Veld

    Karlijn op het Veld

    senior programma adviseur

     
    Karlijn is inhoudelijk verantwoordelijk voor Cultuureducatie in het vmbo en Mediakunst- en Erfgoededucatie.

    030 233 60 53
  • Esther van der Veldt

    Esther van der Veldt

    programma adviseur

    Esther is inhoudelijk betrokken bij Cultuureducatie met Kwaliteit, Mediakunst- en erfgoededucatie, en Cultuureducatie in het vmbo.

    030-233 60 55
  • Femie Willems

    Femie Willems

    senior programma adviseur

     
    Femie is inhoudelijk verantwoordelijk voor Internationale samenwerking, Creatief gebruik digitaal erfgoed en de relatie met het Caribisch deel van het Koninkrijk.

    030 - 233 60 33
  • Team participatie
    Jan ten Berge

    Jan ten Berge

    Senior programma adviseur


    Jan is inhoudelijk verantwoordelijk voor het Immaterieel Erfgoed en Creatief gebruik digitaal erfgoed.

    030-750 02 51
  • Caro Burggraaf

    Caro Burggraaf

    programma adviseur

    Caro is inhoudelijk betrokken bij Internationale samenwerking, Immaterieel erfgoed, Creatief gebruik digitaal erfgoed en Talent en Festivals.

    030 - 751 09 22
  • Giovanni Campbell

    Giovanni Campbell

    programma adviseur

    Giovanni is inhoudelijk betrokken bij Age Friendly Cities, Talentontwikkeling & Festivals en Urban art talent. 

    030 - 233 60 38
  • Annemarije Chamuleau

    Annemarije Chamuleau

    programma adviseur

    Annemarije is inhoudelijk betrokken bij het programma Talentontwikkeling en de regeling Meemaakpodia

    030 - 233 60 57
  • Lidian Fleers

    Lidian Fleers

    programma adviseur

    Lidian is inhoudelijk betrokken bij Internationale Samenwerking, Jonge Kunst Duitsland – Nederland, Talentontwikkeling & Festivals en Age Friendly Cities.

    030 - 233 60 54
  • Anita Hazeu

    Anita Hazeu

    programmamedewerker

    Anita is programmamedewerker bij Talent & Festivals, MeeMaakPodia, Age Friendly Cities en juridisch medewerker voor de bezwarencommissie.

    030 - 233 60 41
  • Arie Koelemij

    Arie Koelemij

    programma adviseur

    Arie is inhoudelijk betrokken bij de erfgoedregelingen en de regelingen Cultuurmakers van nu en Maakruimte voor cultuur.

    030 - 233 60 45
  • Judith Pors

    Judith Pors

    programma adviseur

    Judith is inhoudelijk betrokken bij de verschillende regelingen rond Erfgoedparticipatie en Cultuurparticipatie

    030 - 233 60 35
  • Stefanie Weijsters

    Stefanie Weijsters

    Senior programma adviseur

     
    Stefanie is inhoudelijk verantwoordelijk voor o.a. MeeMaakpodia, Talent & Festivals en de Matchmakers.

    030-233 60 44
  • Gino van Zolingen

    Gino van Zolingen

    programma adviseur

    Gino is inhoudelijk betrokken bij Cultuurmakers van nu, Maakruimte voor Cultuur en Talent in de regio.

    030-233 60 37
  • Communicatie
    Annick Driessen

    Annick Driessen

    communicatieadviseur

    Annick is vanuit communicatie o.a. betrokken bij erfgoedparticipatie en Talent in de Regio

    030-750 02 54
  • Nancy Scheeve

    Nancy Scheeve

    communicatieadviseur

    Nancy is communicatieadviseur en onder andere betrokken bij Jonge Kunst, Age Friendly Cultural Cities, MeeMaakPodia, Immaterieel erfgoed en Creatief gebruik digitaal erfgoed.

    030 - 233 60 34
  • Elgar Snelders

    Elgar Snelders

    communicatieadviseur

    Elgar is communicatieadviseur en onder andere betrokken bij Cultuureducatie met Kwaliteit, Urban art talent en de participatieregelingen. 

    030 233 60 43
  • Cynthia Dekker

    Cynthia Dekker

    Communicatiemanager

    Cynthia geeft leiding aan de afdeling communicatie en is verantwoordelijk voor de corporate communicatiestrategie

    030 233 60 52
  • Financiële administratie
    Esther van Beek

    Esther van Beek

    administrateur

    Esther is verantwoordelijk voor de debiteuren- en crediteurenadministratie. Ook ondersteunt zij de controller bij managementrapportages.

    030 - 233 60 50
  • Dounia Boucharka

    Dounia Boucharka

    financieel adviseur

    Dounia is verantwoordelijk voor de debiteuren- en crediteurenadministratie. Ook ondersteunt zij de controller bij managementrapportages.

    030 - 233 60 51
  • Juridische zaken
    Roy Melcherts

    Roy Melcherts

    jurist

    Roy is verantwoordelijk voor de juridische zaken die betrekking hebben op de regelingen van het Fonds. Tevens is Roy secretaris voor de bezwaarschriftencommissie. 

    030 - 233 60 32
  • Secretariaat
    Marca Meijer

    Marca Meijer

    managementassistent

    Marca ondersteunt het managementteam,verzorgt het agendabeheer en is het aanspreekpunt voor diverse facilitaire en HR zaken binnen de organisatie.

    030 - 233 60 46
  • Dik Verhoef

    Dik Verhoef

    Receptie

    Dik zit bij de receptie, ondersteunt bij vergaderingen en evenementen en is aanspreekpunt voor externen.

    030 - 225 00 17
  • Sanneke van Zijll

    Sanneke van Zijll

    Secretaresse-receptionist


    Sanneke ontvangt de gasten bij het Fonds en ondersteunt de collega's. 

    030 233 60 30
  • Mo

    Mo

    Duurzaamheidsmascotte

    Mo is het door het Fonds geadopteerde lammetje van de Treek Wisselkudde op de Utrechtse Heuvelrug. Hij staat symbool voor onze aandacht voor duurzaamheid.

    030 233 60 30
Meest gelezen