Activiteiten


Het beste van twee werelden

Samenwerking tussen professionals en amateurs
Met het programma Het beste van twee werelden wil het Fonds voor Cultuurparticipatie een impuls geven aan de samenwerking tussen professionals en amateurs. Het fonds streeft met dit programma verschillende doelen na, zoals de inhoudelijke ontwikkeling van de amateursector en het creëren van gelijkwaardiger, meer vanzelfsprekende en duurzame samenwerking tussen de professionele cultuursector en de amateurwereld. Daarnaast stelt het fonds zich met dit programma ten doel de zichtbaarheid te verbeteren van de bijdrage die burgers leveren aan het culturele leven.

Om dit te bereiken ondersteunt het fonds innovatieve voorbeeldprojecten waaruit een duurzame betrokkenheid van professionele cultuurinstellingen bij de amateursector spreekt. Binnen het programma is nadrukkelijk aandacht voor diversiteit.
 
Voor deze regeling kan niet meer worden aangevraagd.
 
Klik hier voor de volledige juridische regeling Het beste van twee werelden.
 
Lees hier de toelichting op de voorwaarden en beoordelingscriteria voor dit programma. Lees hier de subsidievoorwaarden van Het beste van twee werelden.
 

Bekijk de gehonereerde projecten.